Trening Mentalny

Praca nad podnoszeniem potencjału ludzkiego

Trening mentalny

Nazywam sie Karolina Dołegowska. Jestem trenerem mentalnym oraz przedsiębiorcą. Od 20 lat pracuję głównie z Kobietami. Dbam o ich piękno zewnętrzne, uczę zawodu, który pozwala uzyskać niezależność finanosową i równolegle do tego jako trener inspiruję do nowej nauki o sobie. Wiedza ta opiera się na pokochaniu, zauważeniu, docenieniu, zrozumieniu SIEBIE, a prowadzi do całkowietej zmiany pesrpektywy o życiu.

Czy pragniesz lepszego życia, a nie wiesz jak to zrobić i od czego zacząć?

Lęk przed odrzuceniem, porażką, obawa przed opinią innych ludzi, rodziny, brak wsparcia i wiary w siebie...skutkują spadkiem siły do życia, a także poczuciem niezasługiwania i niemocy.
To tylko kilka blokad emocjonalno- energetycznych wdrukowanych od dzieciństwa i do dziś zarządzających naszym życiem, decyzjami, myślami!

To można, a nawet trzeba przemienić!
Pomogę Ci odkryć o sobie PRAWDĘ, której nigdy nie dostrzegałaś, a z lęków i blokad uczynić prawdziwą moc. 

Jestem kobietą i wiem ile musisz pokonać barier aby ruszyć po swoje marzenia. Wiem co czujesz!
Wiem także jak to zmienić!

Tak jak trening fizyczny wzmacnia ciało tak trening mentalny wzmacnia nasz umysł. Wszystko czego potrzebujesz aby sięgać po więcej i stać się KRÓLOWĄ WŁASNEGO ŻYCIA jest w Tobie.

Trening mentalny ze mną pomoże Ci z odwagą ruszyć po swoje marzenia, zapanować nad życiem i podjąć konkretne działania, które doprowadzą Cię do osobistego sukcesu.  Pamiętaj jeśli Ty nie zapanujesz na swoim umysłem, on zapanuje nad Tobą.

Kobiety mogą więcej!
Trener mentalny - kobiety mogą więcej
Szkolenie mentalne Karolina Dołęgowska

Trening mentalny sesja 1:1

Masz w sobie wielki potencjał! 
Każdy z nas go ma, jednak niewiele osób wie, jak do niego dotrzeć, zacząć korzystać i sięgać po najśmielsze nawet marzenia.

Jako Certyfikowany Trener Akademii Trenerów Mentalnych, dzięki wiedzy i narzędziom z zakresu psychologii, socjologii, filozofii, duchowości, energii, a także nowej nauki o nas pomogę Ci odkryć to co zostało schowane pod skorupą blokad. Dzięki temu z odwagą i chęcią ruszysz po upragnione życie.

Jestem przekonana, że czasami wystarczy tylko iskra inspiracji i człowiek sam idzie do przodu jak błyskawica.

Zapisz się do newslettera

Dołącz do mnie

Copyright and design 2019 - wakiroagency.com