Trening mentalny

Nazywam sie Karolina Dołegowska. Jestem trenerem mentalnym kobiet oraz przedsiębiorcą. Od 15 lat pracuję głównie z Kobietami. Dbam o ich piękno zewnętrzne, uczę zawodu, który pozwala im stać się niezależne finanosowo i równolegle do tego jako trener inspiruję i zachęcam do poszerzania granic mentalnych.

Czy pragniesz lepszego życia i nie wiesz jak to zrobić i od czego zacząć?
Jesteś pełna obaw czy dasz radę pogodzić kilka ról życiowych? A może chciałbyś zacząć realizować swoje cele ale nikt w Ciebie nie wierzy? Obawiasz się reakcji bliskich, rodziny, otoczenia?

Jestem kobietą i wiem ile musisz pokonać barier aby ruszyć po swoje marzenia. Wiem co czujesz!
Wiem także jak to zmienić!
Tak jak trening fizyczny wzmacnia ciało tak trening mentalny wzmacnia nasz umysł. Wszystko czego potrzebujesz aby sięgnąć po więcej i stać się KRÓLOWĄ WŁASNEGO ŻYCIA jest w Tobie.
Trening mentalny ze mną pomoże Ci z odwagą ruszyć po swoje marzenia, zapanować nad życiem i podjąć konkretne działania, które doprowadzą Cię do sukcesu.  Pamiętaj jeśli Ty nie zapanujesz na swoim umysłem, on zapanuje nad Tobą.

Kobiety mogą więcej!
Trener mentalny - kobiety mogą więcej
Szkolenie mentalne Karolina Dołęgowska

Trening mentalny sesja 1:1

Prawdopodobnie masz w sobie wielki potencjał. Każdy z nas go ma, jednak niewiele osób wie, jak go wykorzystać do spełniania najśmielszych marzeń.

Jako Certyfikowany Trener Akademii Trenerów Mentalnych, dzięki wiedzy i narzędziom z zakresu psychologii, socjologii, filozofii, endokrynologii pomogę rozwinąć Twój potencjał, odkryć to, co ukryte. Dzięki temu odważniej sięgniesz po upragnione życie.

Jestem przekonana, że czasami wystarczy tylko iskra inspiracji i człowiek sam idzie do przodu jak błyskawica.