Trener Mentalny dla kobiet

Karolina Dołęgowska

Z wykształcenia mgr. ekonomii- kierunek: Handel zagraniczny. Z pasji - stylistka paznokci, właścicielka ART STUDIO URODY  oraz Akademii Szkoleniowej  ART NAILS & LASHES. Instruktorka wiodącej marki SPN Nails Professional. Przedsiębiorczyni z 15 letnim stażem w branży beauty. Prywatnie partnerka i mama trójki cudownych dzieci.
Autorka publikacji z zakresu psychologii, treningu mentalnego oraz rozwoju osobistego.

„Odkąd pamiętam interesowała mnie psychologia, poszerzanie granic mentalnych naszego umysłu oraz kreowanie idei szczęśliwego i spełnionego życia.”
Moją wielką pasją jest trening mentalny. Jako absolwentka Akademii Trenerów Mentalnych pragnę wspierać kobiecy rozwój, dopingować w osiąganiu sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Jestem przekonana, że realizacja siebie na wszystkich płaszczyznach jednocześnie, pozwala nam osiągnąć prawdziwie szczęśliwe życie.
Jako przedsiębiorca, mama oraz partnerka wiem jak sprawić, aby kobiety rosły w siłę.

Kim jestem?
Poznajmy się bliżej

Trener mentalny kobiet

Sprawiam, że kobiety rosną w siłę oraz zwiększają swoje możliwości życiowe i biznesowe.
Koncentruję się głównie na podnoszeniu pewności siebie, dodawaniu odwagi oraz poszerzaniu granic mentalnych. Jestem przekonana, że czasami wystarczy tylko iskra inspiracji i człowiek sam idzie do przodu jak błyskawica.

Trener mentalny kobiet
Przedsiębiorca biznesu beauty

Przedsiębiorca - od pasji do biznesu

Jednym z największych moich sukcesów jest prowadzenie Studia Urody oraz Akademii Szkoleniowej ART  Nails & Lashes. Firma istnieje od 2008 roku i powstała z ogromnej pasji do piękna oraz miłości do kobiet. Wierzę, że piękna, zadbana, zrelaksowana  KOBIETA  TO SZCZĘŚLIWA MATKA, ŻONA, PRACOWNIK, PRZESIĘBIORCA. Jako instruktor wiodącej marki SPN NAILS PROFESSIONAL uczę kobiety zawodu, który daje możliwości  rozwoju oraz zdobycia niezależności finansowej.

Wierzę, że  praca z pasją jest najlepszym sposobem na sukces i szczęście w naszym życiu.

Mówca inspiracyjny

„Prowadzę 3 biznesy, jestem mamą i partnerką, wiem jak zwiększać kobiece zasięgi”

Widząc, jakie zainteresowanie i jaką siłę dostają ode mnie kobiety podczas naszych spotkań, pomyślałam, dlaczego nie trafiać ze swoim przekazem do większej liczby osób. Prowokuję w ludziach zmiany, otwieram  im drogę do lepszego życia, pokazuję możliwości, których sami nie dostrzegają.  Stąd dziś, wspieram ze sceny, z większym przekazem i misją tworzenia szczęśliwego, spełnionego życia wszystkich ludzi.

Mówca inspiracyjny