Kilka słów o mnie

Dowiedz się kilka słów na mój temat a z pewnością się do mnie przekonasz

Trener Mentalny dla kobiet

Karolina Dołęgowska

Z wykształcenia mgr. ekonomii- kierunek: Handel zagraniczny. Z pasji - stylistka paznokci, właścicielka ART STUDIO URODY  oraz Akademii Szkoleniowej  ART NAILS & LASHES. Instruktorka wiodącej marki SPN Nails Professional. Przedsiębiorczyni z 20 letnim stażem. Prywatnie partnerka i mama trójki cudownych dzieci.
Autorka książki "Seksowna Bogata Egoistka" a także licznych publikacji z zakresu psychologii, treningu mentalnego oraz rozwoju osobistego.
Wielokrotnie zapraszana do Dzień Dobry TVN, a także audycji radiowych w roli eksperta.

„Odkąd pamiętam interesowała mnie psychologia, poszerzanie granic mentalnych ludzkiego umysłu, testowanie tego co niezbadane oraz kreowanie szczęśliwego i spełnionego życia.”
Moją wielką pasją jest trening mentalny. Jako absolwentka Akademii Trenerów Mentalnych pragnę wspierać Twój rozwój, dopingować w osiąganiu sukcesów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Jestem przekonana, że realizacja siebie na wszystkich płaszczyznach jednocześnie, pozwala nam osiągnąć prawdziwie szczęśliwe życie.
Wiem także, jak pomóc Ci wzrastać w MOC, wartość, spełnienie w materii i cieszyć się życiem! 

Kim jestem?
Poznajmy się bliżej

Trener mentalny

Sprawiam, że ludzie rosną w siłę oraz zwiększają swoje możliwości życiowe i biznesowe.
Koncentruję się głównie na odszukaniu blokad mentalno-emocjonalno-energetycznych. Dzięki temu uzdrawiamy schematy z dzieciństwa, zmieniamy strukturę energetyczną oraz informacje, które wtedy powstały i do dziś ogarniczają Twoje możliwości stworzenia dobrej relacji, zbudowania pracy z pasją czy zgromadzenie zasobów finansowych. Te blokady są widoczne w naszym codziennym życiu. 

Zmiana energii oraz zapisów w Tobie zmienia wszystko wokół Ciebie! Zaczynasz dostrzegać, że jesteś warta, zasługujesz, możesz i po prostu chce Ci się sięgać po własne marzenia.
Jestem przekonana, że czasami wystarczy tylko iskra inspiracji i człowiek sam idzie do przodu jak błyskawica.

Trener mentalny kobiet
Przedsiębiorca biznesu beauty

Przedsiębiorca - od pasji do biznesu

Jednym z największych moich sukcesów jest prowadzenie Studia Urody oraz Akademii Szkoleniowej ART  Nails & Lashes. Firma istnieje od 2008 roku i powstała z wielkiej pasji oraz miłości do kobiet. Wierzę, że piękna, zadbana, zrelaksowana  KOBIETA  TO SZCZĘŚLIWA MATKA, ŻONA, PRACOWNIK, PRZESIĘBIORCA. Jako instruktor wiodącej marki SPN NAILS PROFESSIONAL uczę kobiety zawodu, który daje możliwości  rozwoju.

Wierzę, że  praca z pasją jest najlepszym sposobem na sukces i szczęście w naszym życiu.

Mówca inspiracyjny

„Prowadzę 3 biznesy, jestem mamą i partnerką, wiem jak odkrywać i wzmacniać ludzki potencjał”

Widząc, z jaką łatwością przychodzi mi insirowanie ludzi do nowej perspektywy, jaką energię otrzymuję i daję podczas codziennych spotkań, a także jaką frajdę sparwia mi budowanie w ludziach siły wewnetrznej, pomyślałam... dlaczego nie trafiać ze swoim przekazem do większej liczby osób.

Prowokuję ludzi do zmiany myślenia o sobie, otwieram  im drogę do lepszego życia, pokazuję możliwości, których sami nie dostrzegają. 

Od kilku lat także ze sceny, z projektów online, z warsztatów wychodzę do Ciebie z misją tworzenia szczęśliwego, spełnionego życia tu na Ziemi. Życie nie musi być jakieś...Życie to Piękny DAR!
Trzeba tylko nauczyć się patrzeć z miłością na siebie a wtedy wszystko zaczyna wyglądać inaczej niż dotychczas!

Mówca inspiracyjny

Zapisz się do newslettera

Dołącz do mnie

Copyright and design 2019 - wakiroagency.com