Przeczytaj co inni mówią na mój temat!

Jakub Bączek Mental Power
Serdecznie Polecam współpracę z Karoliną Dołęgowską. Wystąpienie, które przygotowała i wygłosiła Karolina na wydarzeniu „Roadshow MARZENIA SIE SPEŁNIA" było bardzo inspirujące i pouczające.
Podczas eventu, w którym brało udział około 400 osób, Karolina zachęcała publiczność do innowacyjnego spojrzenia na pojęcia SZCZĘŚCIA I SUKCESU. Karolina poprzez profesjonalizm i energię zdobyła sympatię publiczności. Serdecznie Polecam współpracę z Karoliną Dołęgowską, która jako trener mentalny kobiet, przedsiębiorca, mówca wie jak zwiększać kobiece możliwości życiowe.
Dziękuję bardzo za wspólną prelekcję.

Jakub Bączek - Mental-Power.pl
Wychowanie dzieci, prowadzenie biznesu i inspirowanie innych? Czemu nie! Karolina pokazuje, że można! Trzeba tylko nauczyć się odpowiednio zarządzać swoją energią oraz sobą w czasie. Serdecznie polecam współpracę z Karoliną."

Daniel Janik ,
Manager Akademii Trenerów Mentalnych
Daniel Janik
Aneta Moniuszko  Prawnik-Przedsiębiorca
Jeśli miałabym posłać swoją najbliższą osobę do Trenera Mentalnego, posłałabym ją prosto do Karoliny.

Kobieta sukcesu, kobieta czynu, która w niezwykle skucteczny sposób pomaga wynieść biznes, życie i relacje na wyższy poziom. Jeśli szukasz osoby do pracy nad swoją mentalnością, czy biznesem - właśnie znalazłaś!

Bardzo serdecznie polecam bo jestem pewna kwalifikacji, umięjętności  oraz skuteczności Karoliny!

Aneta Moniuszko
Prawnik, przedsiębiorca

Karolina to wzór profesjonalizmu i zaangażowania. Jest doskonałym przykładem na to że można jednoczenie działać na wielu płaszczyznach i na wszystkich odnosić sukcesy. Zdecydowanie polecam!

Michał Szałek

Michał Szałek